www.cvonline.hu

Gyógyszergyártó

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 835588
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal vezető gyógyszergyártó partnercégünk megbízásából keresünk Gyógyszergyártó munkakörbe munkatársakat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • csomagoló üzemi gépek kezelése

Elvárások:

  • Mechanikai műszerész (technikusi) végzettség, érettségi
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés

Amennyiben felkeltette érdeklődését az álláslehetőség kérjük jelentkezzen önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a Link megjelenítése oldalon regisztráció útján.