www.cvonline.hu
Gyógyszergyártó (Referenciaszám: PJ1954)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.12.02.
Jelentkezési határidő: 2016.12.06.
Hirdetés azonosító: 429548

Gyógyszeriparban tevékenykedő partnercégünk veresegyházi telephelyére keresünk határozott időre, de hosszú távra munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Gyógyszergyártó (csomagoló és gyógyszergyártó gép kezelője)

Elvárások:
- Gyógyszeriparban szerzett tapasztalat előny
- Technikusi végzettség (vegyész-, élelmiszeripari-, környezetvédelmi technikus, vegyipari gépész, egyéb műszaki végzettség)
- Alapfokú számítógépes ismeretek
- Több műszakos munkarend vállalása
- Nagyfokú precizitás és megbízhatóság
- Önálló munkavégzés

Feladatok:
- Termelő berendezések ellenőrzési, tesztelési, gépkezelési és tisztítási feladatainak ellátása és ezek dokumentálása
- Technológiai lépések elvégzése az előírt eszközökkel a gyártási dokumentáció és az érvényes munkautasítások alapján
- Gyártási dokumentációban, munkautasításokban, higiéniás, biztonságtechnikai, tűzvédelmi, környezetvédelmi eljárásokban szereplő utasítások ismerete, maradéktalan betartása
- Termelési alapanyagok és csomagolóanyagok kezelése, felhasználása, dokumentálása

Amit kínálunk:
- Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatások
- Kiváló munkakörnyezet

Referenciaszám: PJ 1954

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Kenderes Csilla kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.
Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:
Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.