www.cvonline.hu

Gyógyszergyártó operátor

  • A hirdetés 3 napja lejárt

 A Teva Gyógyszergyár Zrt. Debreceni telephelye

Gyógyszergyártó Igazgatóság

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Termelőgépek, berendezések üzemeltetése; átszerelése, beállítása;
  • Gyártás indításkor, illetve termékváltáskor felmerülő termék-, vagy géperedetű hibák elhárítása;
  • Rendszeres gépellenőrzések végzése;
  • Gyógyszerek gyártása, gyártás során szükséges ellenőrzések és vizsgálatok végzése utasítás szerint;
  • A gépek és a munkakörnyezet tisztán tartása tisztítási utasítás szerint;
  • A gyártás során használt informatikai rendszerek kezelése;
  • Dokumentumok folyamatos vezetése.

Elvárásaink:

  • Középfokú végzettség
  • Irodai szoftverek felhasználói szintű ismerete;
  • Pontos, precíz, igényes munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • gyógyszeripari tapasztalat
  • technikusi végzettség (vegyésztechnikus, gépésztechnikus)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer;
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége;
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem.

Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzzal várjuk.

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés > Gépészeti szakmunkás, Gyártás technikus, Operátor
Gyógyszeripar / Vegyipar
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol