www.cvonline.hu

Gyógyszergyártó operátor

  • Az állásajánlat lejárt.

A Teva Gyógyszergyár Zrt. debreceni telephely - Gyógyszergyártó Igazgatóság

munkatársat keres

Feladatok:

  • Termelőgépek, berendezések üzemeltetése; átszerelése, beállítása;
  • Gyártás indításkor, illetve termékváltáskor felmerülő termék-, vagy géperedetű hibák elhárítása;
  • Rendszeres gépellenőrzések végzése;
  • Gyógyszerek gyártása, gyártás során szükséges ellenőrzések és vizsgálatok végzése utasítás szerint;
  • A gépek és a munkakörnyezet tisztán tartása tisztítási utasítás szerint;
  • A gyártás során használt informatikai rendszerek kezelése;
  • Dokumentumok folyamatos vezetése.

Elvárásaink:

  • középfokú végzettség (gépésztechnikus)
  • Irodai szoftverek felhasználói szintű ismerete;
  • Pontos, precíz, igényes munkavégzés;

Előnyt jelent:

  • gyógyszeripari tapasztalat
  • technikusi végzettség (vegyésztechnikus, gépésztechnikus)

Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzzal, ill. bizonyítvány-másolatokkal 2016.11.30-ig várjuk.

Munkavégzés helye Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés, Gyógyszeripar / Vegyipar, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Debrecen