www.cvonline.hu

Gyógyszergyártó operátor - Debrecen

  • A hirdetés 3 napja lejárt

Debreceni telephelyű partner cég Gyógyszergyártó operátor munkatársat keres hosszútávra.

Feladatok:

·   Termelőgépek, berendezések üzemeltetése; átszerelése, beállítása

·   Gyártás indításkor, illetve termékváltáskor felmerülő termék-, vagy géperedetű hibák elhárítása

·   Rendszeres gépellenőrzések végzése

·   Gyógyszerek gyártása, gyártás során szükséges ellenőrzések és vizsgálatok végzése utasítás szerint

·   A gépek és a munkakörnyezet tisztán tartása tisztítási utasítás szerint

·   A gyártás során használt informatikai rendszerek kezelése

·   Dokumentumok folyamatos vezetése

Elvárásaink:

·   Középfokú végzettség

·   Irodai szoftverek felhasználói szintű ismerete

·   Pontos, precíz, igényes munkavégzés

Előnyt jelent:

·   gyógyszeripari tapasztalat

·   technikusi végzettség (vegyésztechnikus, gépésztechnikus)

Amit kínálunk:

·   Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer

·   Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége

·   Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem

·   3 műszakos munkarend vállalása

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519

adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014