www.cvonline.hu

Gyógyszergyártó gépkezelő

Hozzáadva: 2017.10.06.
Hirdetés azonosító: 1195943

Debreceni gyógyszergyártó partnercégünk bővülő csapatába keresünk munkatársakat
Feladatok:

  • Termékek gyártásában való aktív részvétel
  • Termelőgépek alapanyagokkal való ellátása, kezelése
  • Csomagoló gépsor folyamatos üzemeltetése
  • Legyártott termékek ellenőrzése

Elvárások:
  • Érettségi, vagy műszaki végzettség, vagy gépésztechnikusi, vagy vegyésztechnikusi képesítés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés

Juttatások:
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil hátterű, innovatív vállalat
  • Fix bér, pótlékok, cafetéria
  • Támogató, munkavállaló központú munkahelyi légkör
  • Kulturált munkakörnyezet

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el elérhetőségét is tartalmazó önéletrajzát!

Munkavégzés helye:
  • Debrecen