www.cvonline.hu

Gyógyszerforgalmazásért felelős állatorvos / gyógyszerész

  • A hirdetés 564 napja lejárt

A magyarországi nagykereskedelem piacvezető vállalata nyíregyházi munkavégzési helyre keres

gyógyszerforgalmazásért felelős állatorvost/gyógyszerészt

Feladatok:

  • a gyógyszerforgalmazással kapcsolatos, helyi minőségbiztosítási rendszer
  • feladataival összefüggő adminisztráció ellátása
  • kábítószernek minősülő készítmények kezelése és adminisztrációja
  • kiskereskedelmi egység számára szakmai tanácsadás biztosítása
  • raktárba beérkezett készletek elhelyezésének felügyelete, készletkezelési feladatok
  • kapcsolattartás a vevőkkel, partnerekkel
  • értékesítési tevékenységben való részvétel
  • szállítói megrendelés összeállítása, továbbítása

A jelölttel szembeni elvárások:

  • Állatorvosi vagy gyógyszerész egyetemi végzettség
  • Folyékony angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Felhasználói szintű, magabiztos számítástechnikai ismeretek (MS Office, Internet, stb)
  • Megbízhatóság és rendszerszemlélet
  • Folyamatorientált gondolkodásmód
  • Jó problémamegoldó készség
  • Dinamikus, precíz, csapatmunkát kedvelő, stressztűrő pozitív személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség

Amit ajánlunk:

  • stabil munkahely
  • céges telefon
  • versenyképes bér- és juttatási csomag
  • jó munkakörülmények
  • fejlődési lehetőség
  • változatos munkafeladatok egy lendületes fiatalos csapat részeként

A munkavégzés helye: Nyíregyháza

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Gyógyszeripar / Vegyipar
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő