www.cvonline.hu

Gyógyszerészeti adminisztráció, fordítás

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 1059032
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal multinacionális gyógyszerkereskedelmi partnercégünk számára keresünk szakirányú egyetemi tanulmányokat folytató hallgatót, Gyógyszerészeti adminisztráció, fordítás munkakörre az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Gyógyszerészeti dokumentumok adminisztrációja
  • Dokumentumok fordítása
  • Ad-hoc adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Folyamatban levő gyógyszerészeti vagy természettudományi tanulmányok
  • Minimum középszintű angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Munkához történő talpraesett, kitartó hozzállás
  • Precizitás
  • Minimum 3 hónapos időszak vállalása

Munkaidő: hétköznap, napi 4-6 óra rugalmasan kezelve

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Részmunkaidős foglalkoztatás
  • Kiemelkedő, barátságos munkakörnyezet

Amennyiben a munka felkeltette érdeklődésedet a regisztráció után, Link megjelenítése, várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.