www.cvonline.hu

Gyógyszerész

  • A hirdetés 1104 napja lejárt

A Gyógyszerészeti és Egészségügyi Minőség- és Szervezetfejlesztési Intézet tulajdonában lévő Egészségügyi Szolgáltató Zrt.

álláslehetőséget kínál

gyógyszerész

munkakör betöltésére határozatlan időtartamra, teljes munkaidőben.

Ellátandó feladatok:

  • Gyógyszerpiac változásainak elemzése, nyomon követése,
  • gyógyszerkészítmények és orvostechnikai eszközök adatbázisának kialakítása, szakmai szempontok szerinti fejlesztése,
  • egészségügyi intézmények gyógyszer felhasználási adatainak elemzése.

Előírt végzettség, szakmai tapasztalat:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség

Elvárt képességek, ismeretek:

  • Magas szintű elemző képesség,
  • Nagyfokú önállóság, felelősségvállalás,
  • Informatikai ismeretek,
  • Jó kommunikációs képesség.

Előnyt jelent:

  • Egészségügyi szervezetek ismerete,

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés

Jelentkezéshez csatolandó:

  • Fényképes, részletes szakmai önéletrajz
  • Végzettségekről szóló okiratok másolatai
  • Motivációs levél

Munkavégzés helye:

Budapest

Munkaidő:

Teljes munkaidő

A jelentkezését, kérem, küldje meg elektronikusan a lent megadott e-mail címre.

Jelentkezési határidő: 2014. december 05.

A munkakör betölthető a pályázat elbírálása után azonnal.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Egészségügy / Szociális ellátás
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű