www.cvonline.hu

Gyógyszerész

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.03.27.
Hirdetés azonosító: 1102608

Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • közforgalmú gyógyszertári feladatok ellátása
  • vásárlók szakszerű kiszolgálása
  • magisztrális gyógyszerkészítmények elkészítése
  • gyógyszertári tevékenységgel járó adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:

  • gyógyszerész végzettség
  • kamarai tagság és gyógyszerész működési engedély
  • releváns szakmai tapasztalat előnyt jelent, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • LX-Line patikai program ismerete előnyt jelent
  • jó kommunikációs készség és ügyfélközpontú gondolkodás

Munkavégzés helye:

  • Szolnok vagy Cegléd

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát!