www.cvonline.hu

Gyógyszerész, Svédország

  • A hirdetés 301 napja lejárt

Munkahelyi információk

  • A munkavégzés helye: Svédország
  • A felkínált havi jövedelem (bruttó): Átlag 25.000-29.000 SEK, (2600-3000 Eur), függ az előző tapasztalatoktól is
  • A munkába lépés időpontja: megegyezés szerint
  • Munkaidő: teljes munkaidő, részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka), szabadúszó, vállalkozó, gyakornok

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Népszerű gyógyszertárlánc Svédországban keres gyógyszereszéket. Nagyszerű lehetőség svéd gyógyszeripari cégnek dolgozni. Ügyfelünk olyan munkatársakat is keres, akik a jövőben menedzseri pozíciót is betöltenek.

Feladatok:
  • vényköteles és nem vényköteles gyógyszerek, orvosi eszközök és kiegészítő termékek kiadása
  • tanácsadás a gyógyszerek megfelelő használatáról
  • leltári ellenőrzés, gyógyszerek és orvostechnikai eszközök rendelése, nyilvántartás, dokumentáció
  • reklamációk fogadása és kezelése

További juttatások

  • hosszútávú szerződés
  • kíváló bérézés+ különöző bónuszok, juttatások
  • svéd nyelvtanfolyan INGYEN
  • elégedett gyógyszerészek

Megbízó

Gyógyszeripar
Svédország egyik legnagyobb gyógyszertárlánca.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

  • főiskolai végzettség
  • egyetemi végzettség

Képzési szak: gyógyszerész

Beszélt nyelvek: Angol nyelv - középfok

Elvárt szakmai tapasztalat: 1 év

Készségek és személyes tulajdonságok

  • befejezett gyógyszerész végzettség
  • nagyon jó angol nyelvtudás, min. B1
  • reprezentatív megjelenés, pozitív hozzáallás az ügyfelekhez
  • kedv kiköltözni Svédországba min. 3 évre
  • előző tapasztalat mint gyógyszerész min. 1 év
  • kedv megtanulni a svéd nyelvet (INGYENES tanfolyam)
  • képesség nyomás alatt dolgozni
  • csapatjátékos
  • rugalmasság

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Universal Consulting is a Slovak recruitment agency arranging qualified and unqualified labour force for foreign agencies and employers mainly in the EU. Majority of our applicants find work positions in the United Kingdom, Ireland, Netherlands, Denmark, Sweden, Norway, Spain, Greece, Cyprus, Austria, and Germany. Together with our partners, we arrange many work positions for hotels, restaurants, bars, fast foods, amusement parks, construction and repair companies, food and production divisions, transporting companies, fitness clubs, sport and dance clubs, farms, nursing homes, clinics, and hospitals.
Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság. (8889/2005-OSS )

A cég fő működési területe: Munkaerő tanácsadás, munkaerőközvetítés

Az alkalmazottak száma: 10-19 alkalmazott

Információk a kiválasztási folyamatról: Kérem küldje el fényképes angol nyelvű életrajzát az alábbi e-mail címre.

A toborzás folyamata:
  1. Az életrajz elküldése.
  2. Telefon beszélgetés az Universal Consulting munkatársával.
  3. Skype interjú a partnerünkel.
  4. Interjú a munkaadóval.

A kiválasztás befejezésének tervezett időpontja: 2016.06.15. (még 19 nap van hátra)

A cég címe

Universal Consulting s.r.o.
Alžbetínske námestie 328
929 01 Dunajská Streda
Szlovákia
Link megjelenítése
Helyek Külföld
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Gyógyszeripar / Vegyipar
Külföldi munka
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Elvárt nyelvtudás Angol