www.cvonline.hu

Megbízható gyógyszertár részére keresünk új munkatársat

GYÓGYSZERÉSZ
(HF 11-7837)

pozícióba.

Feladatok:

  • A készítmények értékesítése
  • Expediálás (gyógyszerkiadás)
  • A vevőkör tájékoztatása, kiszolgálása és szakmai tanácsadás nyújtása
  • Labormunka elvégzése

Elvárások:

  • Gyógyszerész végzettség
  • Pályakezdő és tapasztalt gyógyszerészek jelentkezését is várjuk

A munkavégzés helye: Pest megye vagy Jász- Nagykun- Szolnok megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje ab„HF 11-7837”-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu