www.cvonline.hu

GYÓGYSZER TÖRZSKÖNYVEZÉSI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 427 napja lejárt

A Bayer Hungária Kft. magyarországi szervezetébe

munkatársat keres határozatlan időtartamra, kölcsönzött státuszba

Feladatok:

  • A humán gyógyszer törzskönyvezési osztály napi munkájának támogatása;
  • Gyógyszer törzskönyvezési adatbázisok kezelése és egyéb törzskönyvezéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása;
  • A helyi magyar nyelvű csomagolás (pl. címkeszöveg, betegtájékoztató) nyomdai korrektúráinak javítása;
  • Kapcsolattartás a belföldi és külföldi munkatársakkal

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség;
  • 2-3 éves asszisztensi gyakorlat a törzskönyvezésben előnyt jelent, de nem feltétel;
  • Önálló, pontos, folyamatos munkavégzésre való képesség;
  • Jó és gyors problémamegoldó képesség;
  • MS Office programok (Excel, Word, PowerPoint, Outlook), adatbázisok magas szintű ismerete;
  • Angol nyelv legalább közép szintű ismerete a napi feladatok ellátásához

Amennyiben pozíciónk elnyerte tetszését, kérjük, hogy angol és magyar nyelvű önéletrajzát valamint motivációs levelét a regisztrációt követően töltse fel az alábbi weboldalra:  Link megjelenítése

Jelentkezési határidő: május 20.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol