www.cvonline.hu

Gyógynövénybolti eladó

  • A hirdetés 291 napja lejárt

Budapesten, XVIII. kerületi és Vecsésen, a Market Central Ferihegy gyógynövényboltba

Eladót

keresünk teljes munkaidőre.

  • Hosszú távú teljes munkaidős állást keresel
  • Érdekel az egészséges életmód és a természetes gyógymód,
  • Kedves és segítőkész vagy
  • Nyitott vagy az új ismeretek befogadására
  • Bírod a strapát, tudod mit jelent az állómunka

Előnyt jelent:

  • gyógynövénybolti eladói végzettség, esetleg tapasztalat,
  • gyógyszertári asszisztensi végzettség, esetleg tapasztalat,
  • egyéb egészségügyi végzettség, esetleg tapasztalat
  • a számítógép használatának ismerete

Amit kínálunk:

Megbízható, hosszú évek óta működő bejáratott üzletben, tisztességes jövedelemért, ideális környezetben végezhető hosszú távú munka.

Fizetés: nettó 130.000-150.000 Ft között

Szakmai önéletrajzodat kizárólag e-mailben várjuk az alábbi  címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Gyógyszeripar / Vegyipar
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Védelmi ellenőr (Szállás támogatással)

Randstad Hungary Kft.

Feladatok: • a reptér területére belépő személy...
Budapest

2nd Line Cisco Network Engineer

Our multinational client is a prestigious telec...
Budapest

Gépkezelő

Partnercégünk a műszén, grafit és ezekhez kapcs...