www.cvonline.hu

Gyógynövény eladó - tanácsadó

  • A hirdetés 419 napja lejárt

Növekvő, gyógynövény termesztéssel, feldolgozással, értékesítéssel foglalkozó kisvállalat keres munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Képzést követően önálló értékesítés
  • Gyógynövényekkel kapcsolatos szakmai tanácsadás az ügyfelek, vásárlók részére
  • Gyógynövények  ismerete, ennek hiányában cégünk belső, ingyenes oktatásán való részvétel és vizsga
  • Raktár készlet kezelése a megadott szabályok szerint
  • Vásárlók magas szintű, ügyfélorientált kiszolgálása
  • Gyógynövényekről szóló, az ország különböző városaiban tartott előadásokon való értékesítés lebonyolítása, havi 3-4 alkalommal

Elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség (kereskedelmi, bolti eladó, boltvezető)
  • Alapfokú számítógép kezelési ismeretek
  • Természetgyógyász-fitoterapeuta képesítés előny!

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés + cafeteria
  • Gyógynövényekkel kapcsolatos szaktudás elsajátítása
  • Folyamatos továbbképzések
  • Igényes munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye, kezdés ideje:

  • Azonnali belépési lehetőség
  • Miskolc és Miskolctól 20 km-re fekvő település

Fényképes önéletrajzokat a megadott e-mail címre kérjük benyújtani az adott pozíció megjelölésével.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő