www.cvonline.hu

GYÓGYÁSZATI SEGÉDESZKÖZ ÉRTÉKESÍTŐ

  • A hirdetés 227 napja lejárt

A gyógyászati segédeszközök forgalmazásával foglalkozó Medica Humana Kft. budapesti üzletébe

munkatársat keresünk.

Követelmények:

  • kiemelkedően jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • határozott fellépés, jó szervező- és problémamegoldó készség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

Előny:

  • GYSE forgalmazói szakképesítés,
  • illetve GYSE forgalmazásban szerzett több éves gyakorlat

Amit ajánlunk:

  • kiváló munkakörnyezet
  • megegyezés szerinti fizetés.

Fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét „GYSE” jeligére várjuk a következő e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Gyakornok - Konstrukció - Járműhajtás Fejlesztés területén

AUDI HUNGARIA Zrt.

Függetlenül attól, hogy karrierútjának melyik á...
Győr

Gyártási operátor

NI Hungary Kft.

 Gyártási operátor A National Instruments csapt...
Debrecen