www.cvonline.hu

Gyermekorvosi állás Svájcban

  • A hirdetés 920 napja lejárt
Gyermekorvost keresünk Svájcba!

Sürgősségi ellátásba keresünk angolul ÉS németül középfokon beszélő gyermekorvost!

Amit kínálunk:
• versenyképes bérezés: 120 000 CHF/év (kb. 2,5 millió forint/hó, már praktizáló orvosok részére)
• biztos munkahely Svájc elsőszámú gyermekklinikáján
• változatos és felelősségteljes feladatkör
• munkavégzés helye: Zürich városközpont

Elvárások:
• gyógyászati területen szerzett végzettség
• német és angol nyelven való folyékony kommunikáció szóban és írásban
• gyermeksebészet területén szerzett tapasztalat: sebek ellátása, összevarrása; csonttörések minősítése; gipsz és sín felhelyezése

Feladatok:
• páciensek besorolása az ellátás sürgőssége szerint
• alapellátás nyújtása
• labor használata
• röntgenképek kategorizálása
• a páciensek beutalása szakorvosi rendelésre
• baleseti kórisme felállítása az állandó gyermekgyógyász számára

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése címen lehetséges!

Irodáink
Budapest: 06 1 203 5833
Csíkszereda:+40-266-312-111
Helyek Külföld
Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás