www.cvonline.hu

Gyermekorvosi állás németországi magánpraxisban

  • A hirdetés 641 napja lejárt

Gyermekorvosi magánpraxisba keresünk
Gyermek szakorvost hosszú távra
Dél-nyugat Németország egyik városába, akár azonnali kezdéssel! A jelentkezőnek lehetősége van a praxist 2-3 év munkaviszony után teljes mértékben a jelenlegi tulajdonostól átvenni!

Amit kínálunk:

• Kezdő fizetés: bruttó 5000 EURO,
• Hosszú távú, biztos munkahely, a praxis átvételének lehetősége
• A hivatalos dokumentumok intézésében a felmerülő költségeket teljes mértékben az EUWORK átvállalja
• A munkáltató sikerül a megfelelő szállást munkakezdéskor megtalálni

Elvárások:

• Gyógyászati területen szerzett végzettség és tapasztalat
• Német nyelven való folyékony kommunikáció szóban és írásban, minimum B2-es középfokú nyelvvizsga

Feladatok:

• Alapellátás nyújtása, egyénre szabott prevenció
• Labor használata
• A páciensek beutalása szakorvosi rendelésre
• Baleseti kórisme felállítása az állandó gyermekgyógyász számára
• Oltások beadása, védőoltások kiterjesztése
• EKG
• Allergia tesztek elkészítése
• Alkalmassági vizsgálatok lebonyolítása
• Fejlődési vizsgálat
• Szociál-pediátriai ellátás

Egyéb információ:

Az orvosi állások betöltéséhez feltétlenül szükséges Németországba utazni egy felvételi beszélgetésre – ennek során az utazás, a szállás és az ellátás biztosított, azaz teljesen ingyenes a kiutazó jelöltünknek. Sikeres interjút követően legkésőbb 1,5-2 hónap múlva lehetséges a munkakezdés (ennyi időt vesz igénybe az orvosi diploma hivatalos elismertetése). A szolgáltatásunk a munkavállaló felé teljes mértékben ingyenes!

Német nyelvű fényképes önéletrajzokat az E-mail cím megjelenítése címre várjuk!

Irodáink:
Budapest: 06 1 203 5833
Csíkszereda:+40-266-312-111