www.cvonline.hu

Gyermekorvos

  • A hirdetés 169 napja lejárt

HIRDETMÉNY

Szentmártonkáta Nagyközség Önkormányzat

Képviselő-testülete

Gyermekorvost

keres.

A település Pest megyében Budapesttől 50 km-re fekszik. A település minden közlekedési eszközzel könnyen megközelíthető.

A nagyközség lakosságszáma: 4984 fő

A praxis 750 fős.

Ellátandó feladatok:

  • A nagyközség közigazgatási területén a gyermekorvosi körzetben gyermekorvosi feladatok ellátása területi ellátási kötelezettséggel vállalkozási formában.  Az iskola egészségügyi feladatok ellátása is a gyermekorvos feladata.

Egészségügyi szolgáltatások terén a településen két háziorvosi körzet, egy gyermekorvosi körzet, egy fogorvosi szolgálat és gyógyszertár működik.

A rendelő jól felszerelt, felújított.

Szükség esetén az önkormányzat bérlakást tud biztosítani.

A praxis a szükséges engedélyek beszerzését követően azonnal betölthető.

A praxissal kapcsolatban bővebb információt Fodor Zoltán polgármester nyújt a
06-20-9740-235 vagy a  29/ 462-101-es telefonszámokon.

Egyéb hasonló állások Önnek
Senior RTR Accountant

Randstad Hungary Kft.

Do you have several years experience in account...
Budapest

Senior Oracle Database Administrator

Our client is one of the world's leading provid...
Budapest

Web Developer (ASP.NET)

Our partner is a multinational agricultural man...