www.cvonline.hu

Gyermekgondozó/recepciós munkalehetőség Írországban

  • A hirdetés 199 napja lejárt
Ír partnercégünk egy családi vállalkozás, mely Cork-i munkavégzéssel tapasztalt gyermekgondozó/recepciós kollégát, minimum 6-12 hónapos munkavégzésre.

2, 13 és 14 éves gyermekekre kellene vigyázni, „home office work” keretein belül, bentlakással a családnál.

Gépkocsi természetesen biztosított a munkavállaló számára, hogy a gyermekeket az iskolába és vissza lehessen hozni. (A gépkocsit a munkavállaló a szabadnapjain is használhatja.)
Irodai feladatok: számlázási, ügyfélkapcsolati és leltározási feladatok.

Elvárások a jelentkezőtől:

  • Kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban
  • B kategóriás jogosítvány
  • erkölcsi bizonyítvány
  • gyermekgondozási és irodai munkatapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek, Microsoft Office, Skype, Facebook stb.
  • Francia nyelvtudás előnyt jelent!

Fizetés: heti nettó 300€, amely gyakorlatilag teljes egészében félre tehető!

Jelentkezni angol fényképes önéletrajz elküldésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre lehet.

Helyek Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Külföld
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Külföldi munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola