Gyermekápolói álláslehetőség Dél-Németországban, AZONNALI KEZDÉSSEL!

  • A hirdetés 1033 napja lejárt

Gyermekorvosi magánpraxisba keresünk ápolókat Dél-nyugat Németország egyik nagyvárosába, azonnali kezdéssel!

Feladatok:

• Gyermekápolással kapcsolatos feladatok (betegellátás, kötözés, ápolás, stb.);

• Adminisztrációs feladatok;

• Recepciós feladatkör ellátása (páciensek fogadása, adminisztráció).

Elvárások:

• Erős alapfokú, inkább középszintű német nyelvtudás;

• Gyermekápolás terén szerzett tapasztalat – minimum 1 év;

• Egészségügyi ápolói végzettség (OKJ 54, HÍD, általános ápoló és asszisztens, diplomás ápoló);

• Hajlandóság külföldi munkavégzésre.

Amit kínálunk:

• Versenyképes bérezés: bruttó 2000EUR/hó;

• Biztos munkahely Németországban;

• Változatos feladat-és munkakör;

• Azonnali munkakezdés;

• Segítségnyújtás a hivatalos papírok intézésében!

Az állás közvetítés teljes mértékben ingyenes a jelentkezőink számára.

A németországi munkához szükséges hivatalos dokumentumok elintézésében és a németországi szállás megtalálásában teljes körű segítséget nyújtunk, szükség esetén az elismertetést megelőlegezzük ügyfeleinknek!

Német nyelvű fényképes önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése címre várjuk!

Irodáink:
Budapest: 06 1 203 5833
Debrecen: 06 30 607 1650
Csíkszereda:+40-266-312-111