www.cvonline.hu

Gyermek és serdülő pszichiáter szakorvos

  • A hirdetés 1132 napja lejárt

Gyermek és serdülő pszichiáter szakorvos pozíció

Aalborg, Dánia

Az alábbi munkaköri leírás alapján keresünk gyermek és serdülő pszichiáter szakorvost.

Elsődleges feladatok:

  • A szakorvos fő feladata a diagnózis felállítása, vizsgálatok és kezelések elvégzése a klinika interdiszciplináris orvosi csapatának részeként, az adott terület vezető főorvosával egyeztetve
  • Részvétel a klinika képzési, irányítási, konzultációs és adminisztratív munkájában egyaránt. A felsoroltak kutatási tevékenységgel is bővülhetnek

Elvárt képesítések, képességek:

  • Követelmény: szakorvosi egyetemi diploma vagy azzal egyenértékű képesítés az EU 2005/36/EC direktívája szerint gyermek és serdülő pszichiátria területén
  • Releváns tapasztalat a gyermek és serdülő pszichiátria területén
  • Jó együttműködési készség
  • Lehetőleg pszichoterápiás végzettség, vezetői szinten
  • Lehetőleg vezetői és oktatói tapasztalat

További elvárások:

  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Mobilitás, hajlandóság a külföldi munkavállalásra
  • Részvétel a budapesti intenzív nyelvtanfolyamon a dániai munkakezdés előtt

Rólunk:

Ez a pozíció egy, az Észak-Dániai Régió által kiírt pályázat részeként került meghirdetésre. A tender értékelése szerint első helyen szerepel a Medicolink a szigorú minőségi követelményeinek, a jelöltek családjai számára nyújtott magas színvonalú szolgáltatásainak és az integrációt segítő, egyedülálló programjának köszönhetően. Ezért biztos lehet benne, hogy ha szeretné kipróbálni magát külföldi környezetben, tőlünk a legmagasabb szintű, professzionális segítséget kapja meg, az egyéni igényeihez igazodva. Dániai központú cégként, a helyismeretünk és szaktudásunk segítségével az elmúlt években a dániai egészségügyi szektor leginkább preferált partnerévé váltunk. Eddig több, mint harminc pszichiáter szakorvosnak találtunk új munkahelyet Dániában.

Ha bármilyen kérdése van, nyugodtan érdeklődjön, kérjen bátran referenciát a cégünkről és ne feledje, a tapasztalat és a helyismeret az, ami igazán számít!

Ajánlatunk:

Munkakörülmények

  • Vonzó feltételek
  • Szoros együttműködés egy pszichológusokból, nővérekből, terapeutákból és szociális munkásokból álló, multidiszciplináris csapattal. A csapat munkájának irányítása
  • A személyes és szakmai fejlődés lehetőségét rejti a különböző kutatásokban való részvételi lehetőség, az egyéni igényeket szem előtt tartva
  • A pozíció Aalborgban található, Dánia északi részén
  • 37 órás munkahét, ami kiváló munka és a magánélet közti egyensúlyt biztosít
  • € 94.000 körüli éves szakorvosi fizetés (a nyugdíj megtakarításokkal együtt), a képzettségtől és beosztástól függően
  • 6 hét fizetett szabadság

Képzési program

  • Ingyenes, intenzív dán nyelv- és orvosi szaknyelv tanfolyam Budapesten. A kurzus elvégzése után képes lesz a szakmai feladatok magas szintű ellátásrára és személyes ügyeinek hatékony intézésére Dániában
  • A tanfolyam alatt € 800 támogatás a pénzügyi és családi háttér biztosításához a budapesti tartózkodása alatt
  • Ingyenes lakhatás a teljes család számára. A lakások központi elhelyezkedésűek, közel a Medicolink campushoz, a tanfolyam helyszínéhez
  • A tanfolyam során rövid utazás Dániába, ahol a leendő munkahely és munkaadó mellett a várost és a közösséget is megismerheti, ahol élni fog
  • Segítség a költözésben és ingatlan keresésben Dániában
  • Segítség a különféle adminisztrációs és hivatalos ügyek intézésében Dániában
  • Barátságos és támogató légkört, illetve személyre szabott oktatást biztosítunk a kurzus során

Partner és család program

  • Külön nyelvtanfolyam a partnere és felnőtt gyermekei számára
  • Partner Program személyes tanácsadóval, aki segít az integrációban
  • Segítség a partnere számára az álláskeresésben, integrációban és az életminőség javításában Dániában
  • Iskola és egyéb gyermekellátásokkal kapcsolatos tanácsadás
  • Hozzáférés a dániai hálózatunkhoz, amin keresztül a korábban kiközvetített szakorvosainkkal is felveheti a kapcsolatot
  • Dán adóügyekkel kapcsolatos tanácsadás
  • Telefonos forródrót a sürgős kérdések megválaszolásáshoz
  • További dán nyelvórák a Dániába érkezést követően

Tanácsadás, rendszeres értékelés és segítség a minél zökkenőmentesebb dániai integráció érdekében. Ha felkeltettük érdeklődését, és úgy érzi megfelel a felsorolt feltételeknek, küldje el önéletrajzát! Ha további információra van szüksége, keresse Sebestyén Annát a Medicolink-nél.

A Medicolink számos éve dolgozik egészségügyi szakemberekkel. Bízunk az Önnel való jövőbeli sikeres együttműködésben.

Helyek Külföld
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Külföldi munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol