www.cvonline.hu

Gyengeáramú telepítő mérnök, szerelésvezető

  • A hirdetés 854 napja lejárt

A QuaesTel Kft.

munkatársat keres.

Feladatok és felelősség:

  • Gyengeáramú rendszerek kiépítésében való részvétel (betörésjelző, tűzjelző, videó, beléptető, tv, hangosítás, strukturált hálózat, telefon stb.)
  • Kivitelezési folyamatok kontrollja, telepítési csoport vezetése
  • Telepített rendszerek beüzemelése
  • Kiemelkedő kivitelezési minőség és határidő biztosítása,
  • Gyengeáramú rendszerek megvalósulási dokumentációjának elkészítése
  • Meglevő és új rendszerek hibajavítása, ellenőrzése és karbantartása
  • Új munkák felmérése
  • Országos objektumhálózat üzemszerű működéséhez szükséges ügyeleti rendszerben való részvétel

Elvárások:

  • Szakirányú főiskolai végzettség
  • Biztonságtechnikai rendszerek átfogó, gyakorlati ismerete
  • Telepítésben szerzett minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • Elkötelezettség a magas minőségű ügyfélorientált projektek megvalósításában
  • Precíz, kitartó és kihívásokat szerető konstruktív, rugalmas személyiség
  • Tulajdonosi mentalitás
  • Nagyfokú önállóság, elemző készség
  • Széleskörű naprakész szakmai tájékozottság
  • Informatikai alapismeretek (IP alapú rendszerek)
  • AutoCad felhasználói szintű ismerete,
  • Angol szakmai nyelv alapfokú ismerete.
  • Utazási hajlandóság
  • B-kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Érvényes beépített tűzjelző rendszer telepítői, karbantartói vizsga
  • Hálózatépítési és telepítésvezetési tapasztalat
  • Egyéb gyengeáramú rendszerek telepítési gyakorlata

Amit ajánlunk:

  • Stabil háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos kihívások, egyedi komplex rendszerek megvalósításának lehetősége
  • Céges autó a munkavégzéshez
  • Céges mobiltelefon

Munkavégzés helye:

Amennyiben vonzónak találja az elvégzendő feladatokat és eddigi szakmai tapasztalatai alapján megfelel az általunk elvárt követelményeknek, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol