www.cvonline.hu

Gyengeáramú rendszertelepítő - projektvezető

  • A hirdetés 835 napja lejárt

Gyengeáramú rendszertelepítő -
projektvezető

Partnerünk, egy budapesti biztonságtechnikai telepítő kft, szerelő - projektvezető munkatárssal kívánja bővíteni csapatát.
A vállalat tevékenysége a gyengeáramú rendszerek teljes körét lefedi: tűzjelző rendszerek, zártláncú kamera rendszerek, vagyonvédelmi-riasztó rendszerek, beléptető rendszerek és IT hálózatok.

Elvárások:

  • Biztonságtechnikai mérnök / Villamosmérnök vagy Biztonságtechnikai szerelő-tervező végzettség
  • Biztonságtechnikai rendszerek és termékek ismerete
  • Strukturált hálózatokra vonatkozó ismeretek
  • Legalább 2 éves tapasztalat biztonságtechnikai rendszerek telepítésében
  • Angol nyelvismeret a műszaki dokumentáció megértéséhez
  • Önállóság, szervezőkészség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Jogosítvány

Feladatok:

  • Elektronikus biztonságtechnikai rendszerek szerelése, projektvezetés, üzembehelyezés, programozás, karbantartás

Amit kínálunk:

  • Teljesítményarányos versenyképes fizetés
  • Mobiltelefon és laptop
  • Vállalati autóhasználat a munkába való bejáráshoz is
  • Rendszeres továbbképzések
  • Dinamikus csapat

Munkavégzés helye: Budapest / vidék