www.cvonline.hu
Gyengeáramú hálózatszerelő (Referenciaszám: PJ4995)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.11.28.
Jelentkezési határidő: 2016.12.04.
Hirdetés azonosító: 1084417

Miskolc közelében lévő neves megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Gyengeáramú hálózatszerelő

Feladatok:

- Gyengeáramú rendszerek szerelése, karbantartása
- Informatikai hálózatok kiépítése

Elvárások:

- Szakmunkás vagy villanyszerelő végzettség
- Gyengeáramú hálózatszerelői ismeretek
- Önálló munkavégzés
- Precíz, pontos munkavégzés
- Terhelhetőség, megbízhatóság

Amit kínálunk:
- Versenyképes bérezés
- Béren kívüli juttatások
- Kedvező beutazási támogatás
- Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:
Miskolc környéke

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Gönczi Barbara kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre vagy telefonon +36 (46) 320-283 számon. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.