www.cvonline.hu

Gyárvezető

  • A hirdetés 649 napja lejárt

Megbízónk a szakterületén a világ egyik legnagyobb gyártója. Termékeivel Magyarországon is a legismertebb és piacvezető szereplő. Itthoni 4 korszerű gyára nem csak magyarországi igényeket szolgál ki, hanem a régióban is vezetővé teszi. Jelenleg Kőszeg vonzáskörzetében található gyárának a gyárvezetőjét keressük számukra. Nem az iparági ismeret a szempont, hanem a vezetői, termelő vállalati vezetői rutinnal rendelkező munkatársat keressük.

Feladatok:

- a 3 műszakos munkarendben dolgozó munkatársak hatékonyságának fenntartása, javítása (kb.35-40 fő + két termelésvezető, automatizált gyár)

- a minőségi előírásoknak megfelelő termékek előállításának biztosítása

- megfelelő létszám és hatékonyan működő gépek berendezések biztosítása

- operatív gyárüzemeltetési döntések meghozatala (karbantartás, humánerőforrás, környezetvédelem, stb.)

- termelésprogramozás ellenőrzése

- kapcsolattartás a központi beszerzéssel, pénzüggyel és HR területek vezetőivel és a magyarországi vezérigazgatóval

- alapanyagigények tervezése, stb.

Elvárás:

- műszaki, mérnöki végzettség

- termelő vállalatnál szerzett vezetői, termelésvezetői tapasztalat

- angol vagy német nyelvtudás

- az ideális vezetőnk egy határozott, de emberközpontú, pro-aktív termelési területen valamennyi vezetői tapasztalatot szerzett személy

Jövedelem: tapasztalattól függően, megállapodás szerint + bónusz + cégautó + albérlet (ha nem a környékbeli)

Munkavégzés helye: Kőszeg vonzáskörzete

Részleg

Gyárvezetés

Helyek Veszprém
Vas
Zala
Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol