www.cvonline.hu

Gyártósorvezető-Műszakvezető - Ausztria

Régió: Külföld

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.25.
Jelentkezési határidő: 2014.03.14.
Hirdetés azonosító: 732464

Pozíció leírása / Job description

Nemzetközi partnerünk Edelstalban (Burgenland) található telephelyére keresünk a termelési csapat növelése és megerősítése érdekében munkavállalókat Gyártósorvezető – Műszakvezető munkakörbe.

Feladatok:

- A gyártósorok műszakonkénti vezetése, irányítása
- A biztonsági előírások betartása és betartatása
- A területre vonatkozó biztonsági szabványok ismerete Felelős a különböző cégszintű rendelkezések gyakorlati bevezetéséért, szabványosításáért és vizualizációjáért.
- A potenciális problémák és szűk keresztmetszetek (melyek hátráltatják a célok elérését vagy veszélyforrások lehetnek) beazonosítása és intézkedések bevezetése ezek elkerülésére.
- A beosztottak munkaidő adatainak rögzítése az SAP rendszerben

Elvárások:

- Mechatronikai, villanyszerelő, lakatos, vagy gépész végzettség
- Vezetői tapasztalat
- Jó NÉMET nyelvtudás szóban és írásban
- MS Office és SAP ismeret
- Jó kommunikációs készség, csapatjátékos és magabiztos személyiség
- Jó szervezésőkészség

Amit kínálunk:

- A tényleges bruttó bér (pótlékokkal együtt) 2500 – 3000 EUR között változik.

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a