Gyártósori vezető | Manufacturing line manager - Tatabánya környéke

  • A hirdetés 84 napja lejárt

Feladatkör:
Multinacionális autóipari gyártóvállalathoz keresünk angolul beszélő gyártósori vezetőt. A pozícióhoz tartozó főbb feladatkörök - a gyártási tevékenység ellenőrzése, napi termelés irányítása - a termelés hatékonyságának, minőségének folyamatos javítása, selejtcsökkentési intézkedések meghozatala - költségcsökkentési programok kidolgozása - új termékek bevezetésének támogatása - csapatának fejlesztése. Ha felkeltette érdeklődését a lehetőség, küldje el önéletrajzát még ma! Nem kötelező, de felgyorsíthatja a kiválasztási folyamatot, ha bérigényét is megjelöli!

Végzettség:
Felsőfokú műszaki végzettség szükséges.

Szakmai tapasztalat:
3-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Informatika:
emelt szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Ebben a munkakörben embereket kell vezetnie, így fontos, hogy kiváló kommunikációs készséggel rendelkezzen, tárgyalóképes angolnyelv-tudással, képes legyen lelkesíteni, motiválni csapatát. Szüksége lesz SAP, AutoCad és emelt szintű MS Office ismereteire is.

Műszaki területre

Megjegyzés:
Autóiparban világszínvonalú termék gyártásában élenjáró zöldmezős beruházás.