www.cvonline.hu

Gyártósori vezető-angol nyelvtudással

Prohuman

Hozzáadva: 2017.08.27.
Hirdetés azonosító: 811773

Nagy hagyománnyal és stabil háttérrel rendelkező multinacionális termelő partnervállalatunk számára keresünk munkatársat az alábbi területre:

Feladatok:
  • Az irányítása alá tartozó üzemrész munkájának szervezése, ellenőrzése,
  • Automata gyártósorok termelésének biztosítása,
  • Emberi erőforrás megfelelő koordinálása, folyamatos fejlesztése,
  • A munkabiztonsági, minőségbiztosítási és higiéniai szabályok követésének biztosítása,
  • A munkabiztonsági kockázatelemzés által feltárt kockázatok lehető leggyorsabb megszüntetése,
  • A rábízott terület 5S szabványosítása és rendben tartatása,
  • Folyamatoptimalizálás, veszteségek folyamatos csökkentése,
  • A MANEX program koordinálása, a termelési hatékonyság fejlesztési lehetőségeinek beazonosítása,
  • A vállalatfejlesztési programban való aktív részvétel.
Elvárások:
  • Főiskolai/egyetemi műszaki végzettség (vegyészmérnök, gépészmérnök),
  • Minimum 3 éves termelésben szerzett tapasztalat, ebből min. 1 év vezetői pozícióban,
  • Ipari automatizálásban vagy Vegyipari környezetben szerzett tapasztalat előnyt jelent,
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek.
Amit kínálunk:
  • Multinacionális, korszerű munkakörnyezet,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Stabil hátterű vállalat, hosszú távú munkalehetőség.
  • Amit a Prohumán nyújt Önnek:
  • Interjú során karrier tanácsadást,
  • Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk.
Munkavégzés helye:
  • Nyírbátor
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör és fizetési igény megjelölésével.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Nyírbátor