www.cvonline.hu

Gyártósori tesztmérnök

  • A hirdetés 297 napja lejárt

Partnerünk a világ egyik legnagyobb autóipari beszállítója. Magyarországon két évtizede van jelen, jelenleg 1500 embernek ad munkát. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk tesztmérnök munkatársat SMT gyártósor területre.

Szükséges nyelvtudás: Angol - középfok

Munkavégzés helye: Veszprém megye

Feladatok

  • SMT gyártósori tesztberendezések felügyelete, kvalifikálása
  • A teszt/mérőberendezések kihasználtságával, javításával, karbantartásával kapcsolatos dokumentációk kezelése, adatok elemzése
  • Mérések koordinálása: mérési módszerek, mérési programok előkészítése, R&R analízis készítése
  • Mérési adatok elemzése, jelentések készítése a mérésekről
  • Terméktesztek megbízhatóságának folyamatos tervezése, fejlesztése

Elvárások

  • Legalább főiskolai mérnöki végzettség (villamos, gépész, mechatronika)
  • 1 év termelés, gyártás területén szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Elektronikai, elektrotechnikai, PLC programozási ismeretek
  • Minőségügyi rendszerek ismerete
  • Méréstechnikai, gyökér – ok elemzési ismeretek

Előny

  • Különböző technológiák ismerete
  • Pneumatika/ anyagismeret
  • Autóiparban szerzett gyakorlat

Egyéb információ

  • Versenyképes fizetés,
  • Multinacionális, nagyvállalati, modern, felújított munkakörnyezet,
  • Szakmailag képzett, tapasztalt szakemberek és vezetők,
  • Tréningeken, oktatásokon való részvétel, fejlődési lehetőség

Helyek Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő