Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Gyártósori Szerelő

  • Az álláshirdetés 18 napja lett aktiválva

Új munkatársakat keresünk

Győr Ipari Parkban lévő partnercégünk részére

Gyártósori Szerelő-Operátor

munkakörbe, létszámbővítés miatt

Feladatok:

  • Alkatrészek előkészítése
  • Előszerelés, beültetés, készre szerelés
  • Termékek tesztelése
  • Csomagolás, címkézés

Feltételek:

  • Eredményes felvételi teszt megírása
  • 8 általános iskolai végzettség
  • 3 műszakos és álló jellegű munka vállalása

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Versenyképes fizetés és egyéb juttatás
  • Tiszta, rendezett munkakörnyezet
  • 100%-os útköltség térítés (helyi és helyközi járatokra is!!!)

 Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Helyek Győr
Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés > Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás, Operátor
Mérnök / Műszaki > Szerelő
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű