www.cvonline.hu

Gyártósori szerelő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.30.
Hirdetés azonosító: 1097299

Autóipari alkatrészek gyártásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Összeszerelési feladatok ellátása
  • Alkatrészek gyártásában való részvétel
  • Gépek rendeltetésszerű használata
  • Munkaterület tisztán tartása

Elvárások:
  • Gépkezelői, operátori vagy termelő cégnél szerzett tapasztalat
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Monotóniatűrés

Juttatások:
  • Fix alapbér + egyéb juttatások (cafetéria + teljesítményprémium)
  • Jó csapat
  • Rendezett munkakörnyezet
  • Bejelentett, hosszú távú munkaviszony

Előnyök:
  • Azonnali munkakezdés

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Halásztelek

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest