www.cvonline.hu

Gyártósori összeszerelő

  • A hirdetés 611 napja lejárt

Munkáltató:

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres prémium kategóriás termékeket gyártó partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba.

A leendő munkatárs feladatai:

  • személygépkocsi összeszerelése a szerelési utasításoknak megfelelően
  • különböző nehézségű összeszerelő műveletek végrehajtása
  • az elvégzett munka ellenőrzése mérőeszközzel/szemrevételezéssel

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • szakmunkás végzettség, vagy általános iskolai végzettség
  • gyártási területen szerzett tapasztalat előny
  • jó kézügyesség, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • a 3 műszakos munkarend vállalása, tekintettel az ezzel járó megterhelésre
  • a több műszakos munkarendel járó fiziológiai megterhelés vállalása (éjszakai munkarend, nappali alvással)
  • JÓ FIZIKAI ERŐLÉT, KIVÁLÓ ÁLLÓKÉPESSÉG a nyolc órás műszak teljesítéséhez
  • alkalmazkodó képesség
  • erkölcsi bizonyítvány

Amit nyújtani tudunk:

  • modern munkakörnyezet
  • hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • buszjáratok Kecskemét közigazgatási határán kívűl eső településkről
  • cafeteria juttatás és bónusz

Munkavégzés helye:

Kecskemét, Bács-Kiskun megye

Szükséges:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak kérjük küldje el önéletrajzát a lenti e-mail címre.

Nyilvántartási szám:

5634-2/2010-5500

Adatvédelmi nyilvtántartási szám:

NAIH-72575/2014

Helyek Kecskemét
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő