www.cvonline.hu

Gyártósori összeszerelő

  • A hirdetés 649 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, autóipari beszállító megbízója részére munkatársat keres:

munkakörbe.

Feladatok:

  • Fémvázak szerelési feladatainak elvégzése,

  • A gyártásban előforduló minőségi hibák kiszűrése, dokumentálása,

  • Kézi anyagmozgatás a termelési területen belül,

  • A szükséges dokumentumok kezelése,

  • A termelési terület tisztán tartása.

Elvárások:

  • Legalább 8 általános iskolai végzettség,

  • Precíz, pontos munkavégzés,

  • Monotónia tűrés, jó kézügyesség,

  • 2 műszakos munkarend vállalása.

Előnyt jelent:

  • Gyártósori munkatapasztalat.

Amit ajánlunk:

  • Ingyenes vállalati autóbusz a környező településekről,

  • Béren kívüli juttatási rendszer (Cafeteria és bónusz)

Munkavégzés helye:

  • Százhalombatta.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát az „Gyártósori összeszerelő Százhalombatta”megnevezéssel küldje a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy jelentkezzen a 22/510-230-as telefonszámon.

Helyek Százhalombatta
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő