www.cvonline.hu

Gyártósori összeszerelő

Régió:

Békés
Békés

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 937677
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal békéscsabai partnerünk számára keresünk munkavállalót az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • gyártósori összeszerelés (operátor)
  • önálló munkavégzés

Elvárások:

  • középfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • biztos jövedelem
  • útiköltség térítés
  • étkezési utalvány
  • kiváló munkakörülmények

Jelentkezését fényképes önéletrajz feltöltésével a regisztrációt követően, Link megjelenítése weboldalon teheti meg.