www.cvonline.hu

Gyártósori összeszerelő

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 855125
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Feladatok:

  • gyártósori összeszerelés (operátor)
  • önálló munkavégzés

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • heti minimum 3 nap vállalása

Munkaidő: 3 műszakos munkavégzés

Amit kínálunk:

  • diákbér bruttó 584 Ft/óra
  • hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg a Link megjelenítése oldalon!
Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha feltöltöd fényképes önéletrjzod!

Amennyiben úgy gondolod, hogy a hirdetés felkeltheti az ismerőseid érdeklődését is, kérlek kattints a "Megosztás" gombra, és oszd meg velük Facebookon is!