www.cvonline.hu

GYÁRTÓSORI ÖSSZESZERELŐ

  • Company_icon Weiss Hungária Kft.
  • Location_icon Győr, Győr-Moson-Sopron
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 24 napja lett aktiválva

Folyamatosan fejlődő, stabil győri műanyagipari gyártó cégünk

munkakörbe munkatársakat keres, a fröccsöntő és összeszerelő üzemébe.

Feladatok:

  • műanyag alkatrészek összeszerelése munkautasítás szerint
  • a gyártott termékek ellenőrzése, csomagolása
  • gyártó berendezések kezelése, kiszolgálása
  • elvégzett feladatok dokumentálása

Elvárások:

  • pontos, precíz munkavégzés
  • tisztaság iránti igény
  • jó kézügyesség

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés
  • cafetéria a próbaidő letelte után
  • alapbéren felüli, teljesítményarányos mozgóbér
  • 40% műszakpótlék
  • bejárási költségtérítés
  • munkaruha biztosítása
  • 2-3 műszakos munkarend
  • modern, biztonságos munkakörülmények
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség

Szükséges tapasztalat:  Nem igényel tapasztalatot.

Munkavégzés helye:  Weiss Hungaria Kft. telephelye a Győri Ipari Parkban, Győr, Almafa u. 8.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük szakmai önéletrajzát küldje el az alábbi  e-mail címre a pozíció pontos megnevezésével vagy személyesen  a Kft. telephelyén lehet.

Helyek Győr
Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés > Gép-szerszám szerelő, Gyári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű