www.cvonline.hu

Gyártósori összeszerelő

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 1154145

Szentlőrinckátai partnercégünk számára keresünk munkatársat
Feladatok:

  • A termelési terv alapján előírt mennyiségű és minőségű termék legyártása az előírt időre
  • A kijelölt terület rendezetten, tisztán tartása

Elvárások:
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Megbízhatóság
  • Minőségi munka iránti elkötelezettség
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • 12 órás műszak vállalása

Juttatások:
  • Egyszerűsített foglalkoztatás (TB és SZJA rendezése önbefizetés útján történik, heti fizetés)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Hétvégi munkavégzés
  • Ingyenes céges buszjárat

Előnyök:
  • CNC gépkezelői képesítés

  • Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, jelentkezzen a fenti e-mail címen

Munkavégzés helye:
  • Szentlőrinckáta