www.cvonline.hu

Gyártósori összeszerelő

  • A hirdetés 112 napja lejárt

Érdekli hogyan lehet összeszerelni egy komplett autót? Szokott otthon szabadidejében autószereléssel foglalkozni? Stabil, jólfizető állásra vágyik? Akkor Önnek ez a megfelelő munkalehetőség! Dolgozzon az egyik legrégebbi és legnevesebb autóipari márkánál, a Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.-nél modern munkakörnyezetben kiemelkedő bérezésért

GYÁRTÓSORI ÖSSZESZERELŐ MUNKAKÖRBEN

Kecskeméten!

A leendő munkatárs feladatai:

  • Személygépkocsi összeszerelése a szerelési utasításoknak megfelelően
Jelentkezővel szembeni elvárásaink:
  • Általános iskolai végzettség
  • Jó kézügyesség, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • 3-4 műszakos munkarend vállalása, tekintettel az ezzel járó megterhelésre
  • Kitűnő fizikai erőnlét, és állóképesség
  • Tiszta erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés
  • Modern munkakörnyezet
  • Előrelépési lehetőség
  • Kiemelkedő cafeteria juttatások és havi bónuszok
  • Egyéb juttatások: meleg étkezés támogatása, munkaruha biztosítása, egészségszűrések, családi nap
  • Buszjáratok Kecskeméten belül és közigazgatási határán kívül eső településekről is (kb. 100km)
  • Munkába járás támogatása (busszal és autóval egyaránt, kilométer korlát nélkül)
  • Képzési, valamint továbbképzési lehetőségek multinacionális környezetben

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy érdeklődjön a +36 20 505 02 16-os telefonszámon.

Nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015

Adatvédelmi nyilvtántartási szám: NAIH-72575/2014

*A jelen hirdetés alapján munkaerő-kölcsönzés céljából a Work Force Kft., mint munkáltató, és a jelentkező, mint munkavállaló között jöhet létre munkaszerződés. A Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft. mint lehetséges kölcsönvevő, és nem mint munkáltató, került feltüntetésre.