www.cvonline.hu

Gyártósori összeszerelő

  • A hirdetés 174 napja lejárt
Szeretne autóiparban dolgozni? Akkor Önnek ez lehet a megfelelő lehetőség! Jelentkezzen a következő állásajánlatunkra:

Gyártósori összeszerelő A leendő munkatárs feladatai:
  • személygépkocsi összeszerelése a szerelési utasításoknak megfelelően
  • különböző nehézségű összeszerelő műveletek végrehajtása
  • a gépek beállítása, alapanyag előkészítése és feltöltése
  • automata és mechanikai gépek és berendezések kezelése, működtetése és felügyelete
  • az elvégzett munka ellenőrzése mérőeszközzel/szemrevételezéssel
Jelentkezővel szembeni elvárásaink:
  • Általános iskolai végzettség vagy szakmunkás bizonyítvány (karosszérialakatos, autószerelő, fényező)
  • Gyártási területen szerzett tapasztalat előny
  • Jó kézügyesség, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • 3 műszakos munkarend vállalása, tekintettel az ezzel járó megterhelésre
  • Kitűnő fizikai erőnlét, és állóképesség
  • Alkalmazkodó képesség
  • Tiszta erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:

  • kiemelkedő bérezés
  • modern munkakörnyezet
  • előrejutási lehetőség
  • cafeteria juttatások és bónuszok
  • buszjáratok Kecskemét közigazgatási határán kívül eső településekről (kb. 100km)

Munkavégzés helye:

Kecskemét, Bács-Kiskun megye

Szükséges:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak kérjük küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy érdeklődjön a 06 20/505-0216-os telefonszámon.

NAIH-72575/2014