www.cvonline.hu
Gyártósori összeszerelő
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.03.
Jelentkezési határidő: 2016.09.23.
Hirdetés azonosító: 1077627
lejárt

 Multinacionális partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk a következő pozícióba:

Feladatok:

  • Elektronikai termékek összeszerelése, gyártása.
  • További a termeléssel összefüggő munka elvégzése a technológiai leírás, ill. műveleti utasítás szerint
  • Késztermék ellenőrzése,tesztelése és csomagolása

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Egy vagy váltott műszak vállalása

Előny

  • Hasonló pozícióban szerzett 1-2 év tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Jászfényszaru és környéke

Amit nyújtunk:

  • Kulturált,tiszta munkakörnyezet
  • Minimálbért jelentősen meghaladó havi alapbér
  • Átlagosan elérhető havi bónusz: 33.000 Ft
  • Ingyenes napi szintű melegétkezés
  • Ingyenes,klimatizált vállalati buszok
  • Havi nettó Erzsébet utalvány: 10.000 Ft
  • Év végi egyszeri nettó Erzsébet utalvány: 20.000 Ft
  • Év végi célprémium: 32" LED TV

  • Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.

    Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
    Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
    Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.