www.cvonline.hu

Gyártósori összeszerelő

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 1049275
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

 Multinacionális Megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Alkatrészek összeszerelése, tesztelése, csomagolás,
  • Kézi békával történő anyagmozgatás, selejtkezelés,
  • Minőségi és mennyiségi célok teljesítése,
  • Munkakörnyezet tisztán tartása

Elvárás:

  • 8 általános iskolai végzettség,
  • Fizikai munkabírás, közepesen nehéz, álló fizikai munka,
  • Monotónia tűrés,
  • Pontosság, precizitás

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Azonnali munkába állás

Amit nyújtunk:

  • Multinacionális környezet,
  • Versenyképes bérezés,
  • Béren kívüli juttatási csomag,
  • Egy műszakos munkarend,
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Szigetszentmiklós

Szükséges dokumentumok:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével juttassa el az alábbi
e-mail címre.

V-M-001/5559-2/2013

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya