www.cvonline.hu

Gyártósori összeszerelő

  • A hirdetés 587 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója,

multinacionális partnere részére keres munkatársakat az alábbi munkakörbe:

   Feladatok:

  • Gyártósori összeszerelés munkautasítások mentén

  • Menetidő betartása

  • Munkakörnyezet tisztán tartása

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség

  • Több műszakos munkarend vállalása

  • Összeszerelői/operátori tapasztalat előny

Munkavégzés helye:

  • Kecskemét

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Személyesen is jelentkezhet irodánkban: Adecco Kft. 6000 Kecskemét, Frangepán sétány 1/B. Telefonszám: 76/508-827

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő