www.cvonline.hu

Gyártósori összeszerelő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.11.
Hirdetés azonosító: 1033261

Elektronikai és elektromechanikai berendezések fejlesztésével és gyártásával foglalkozó győri Partnerünk számára keresünk munkatársat.
Feladatok:

  • Elektronikai termékek beültetése
  • A termék vizuális ellenőrzése

Elvárások:
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Teszten való megfelelés
  • 3 műszakos állómunka vállalása
  • Jó kézügyesség

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Béren kívüli juttatás
  • 100%-os útiköltség térítés

Előnyök:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • SMT/THT beültetési területen szerzett gyakorlat

Egyéb kapcsolati információk:
  • email

  • Jelentkezni lehet a 96/528-228-as telefonszámon, vagy személyesen. Címünk: Győr, Bástya u. 53-57., ügyfélszolgálat idő: hétfőtől-péntekig 8.00-16.00 óra között.