www.cvonline.hu

Gyártósori összeszerelő

Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 1014021

Szombathelyi autóipari beszállító partnercégünk részére keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Összeszerelés
  • Gépkezelés
  • Nehéz és könnyű fizikai gyártósori feladatok
  • Vizuális és gépi ellenőrzés
  • Csomagolás
  • Kézi anyagmozgatás
  • Egyéni és csapatmunka

Elvárások:
  • Min. 8 általános iskolai végzettség
  • Kiváló fizikai erőnlét, állóképesség
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Folyamatos három műszakos munkarend vállalása
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Jó kézügyesség
  • Jó csapatjátékos

Juttatások:
  • Hosszú távú, biztos, stabil munkahely, egy jól működő nagyvállaltnál
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kiemelkedően magas alapórabér
  • A törvényben előírtnál magasabb műszakpótlékok
  • Munkába járás támogatása (+ ingyenes buszjáratok Szombathelyen belül)
  • Ingyenes távolsági buszjáratok
  • Béren kívüli juttatások

  • Jelentkezés: Fényképes önéletrajz elküldésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a tárgy mezőben „Összeszerelő - Szombathely” megjelöléssel. Bővebb információ: 06/70/665-5903

Egyéb információk:

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Vas