www.cvonline.hu

Gyártósori összeszerelő - Székesfehérvár

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.03.
Hirdetés azonosító: 1098179

LÉPJEN BE MÉG 2016-BAN ÉS RÉSZESÜLJÖN A MEGEMELT ÉV VÉGI EXTRA JUTTATÁSOKBAN! Miért dolgozna több műszakban, ha nálunk 1 műszakban is vállalhat munkát? Munkavállalókat keresünk az alábbi munkakörbe:
Feladatok:

  • Autóalkatrészek összeszerelése, tesztelése
  • Minőségellenőrzés

Elvárások:
  • Alapfokú iskola végzettség
  • Fizikai állóképesség
  • Állandó 1 műszak vállalása
  • Sikeres teszt és orvosi alkalmasság

Juttatások:
  • Hosszú távú stabil munkalehetőség Magyarország egyik legnagyobb autóipari beszállító cégénél
  • Versenyképes bérezés
  • Cafetéria, bónuszok és egyéb juttatások
  • Ingyenes buszjáratok a bejáráshoz

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a megadott e-mail címünkre!

Munkavégzés helye:
  • Székesfehérvár

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Fejér