www.cvonline.hu

Gyártósori összeszerelő operátor

Hozzáadva: 2017.06.20.
Hirdetés azonosító: 976623

Partnerünk - kiemelkedő tevékenységének köszönhetően - Magyarországon a legnagyobb piaci ismertséggel rendelkező cégek közé tartozik; a világ egyik legmodernebb, és Európa egyik legnagyobb televíziógyára.
Feladatok:

  • Elektronikai alkatrészek összeszerelése
  • Munkavégzéshez használt eszközök, gépek tisztán tartása
  • Az elkészült darabok folyamatos, önálló ellenőrzése
  • Elkészült darabok raktárba helyezése

Elvárások:
  • Alapfokú (min. 8 általános iskolai) végzettség
  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Juttatások:
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség - hogy ne kelljen aggódnia
  • Kiszámítható munkabér - amellyel mindig tud tervezni

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Életrajzát és jelentkezést a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk. Ha felkeltettük érdeklődését vagy kérdése van, kérjük, keressen a 70/665-5393-as vagy a 20/665-5274-es telefonszámok valamelyikén.

Munkavégzés helye:
  • Jászfényszaru