www.cvonline.hu

GYÁRTÓSORI ÖSSZESZERELŐ OPERÁTOR

  • A hirdetés 775 napja lejárt

Tatabányai partnerünk megbízásából a megnövekedett termelési volumen miatt új kollégákat keresünk az alábbi pozícióba:

Elvárások:

  • 5+2-es műszakrend vállalása vagy
  • 6+2-es folyamatos műszakrend vállalása
  • Középfokú illetve min. szakmunkás végzettség.

Munkarend:

3 műszak

Céges járat az alábbi útvonalon biztosított:

Agostyán, Bak, Bokod, Császár, Dad, Hánta, Héreg, Kecskéd, Kisbér, Kömlőd, Környe, Oroszlány, Szákszend, Tagyospuszta, Tardos, Tarján, Tata, Várgesztes, Vérteskethely, Vértessomló, Vértestolna, Vértesszőlős

Szlovákiából:

Gúta - Komárno - Tatabánya

Munkavégzés helye:

Tatabánya

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Védelmi ellenőr (Szállás támogatással)

Randstad Hungary Kft.

Feladatok: • a reptér területére belépő személy...
Budapest

2nd Line Cisco Network Engineer

Our multinational client is a prestigious telec...
Budapest

Gépkezelő

Partnercégünk a műszén, grafit és ezekhez kapcs...