www.cvonline.hu

Gyártósori összeszerelő operátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.05.
Hirdetés azonosító: 1059165

Azonnali munkakezdéssel, elektronikai alkatrészek összeszerelésével foglalkozó üzembe keresünk munkavállalókat jászfényszarui munkavégzéssel, hosszú távon munkát vállalók körében a következő pozícióba:
Feladatok:

  • Elektronikai alkatrészek összeszerelése
  • Munkavégzéshez használt eszközök, gépek tisztán tartása
  • Az elkészült darabok folyamatos, önálló ellenőrzése
  • Elkészült darabok raktárba helyezése

Elvárások:
  • Alapfokú (min. 8 általános iskolai) végzettség
  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Juttatások:
  • Tényleg versenyképes alapbér!
  • Napi egyszeri ingyenes melegétkezés
  • Ingyenes, céges buszjáratok biz
  • Bónuszok és egyéb béren kívüli juttatások
  • Világszínvonalú, tiszta munkakörnyezet

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Magyar

Egyéb információk:
Partnerünk - kiemelkedő tevékenységének köszönhetően - Magyarországon a legnagyobb piaci ismertséggel rendelkező cégek közé tartozik; a világ egyik legmodernebb, és Európa egyik legnagyobb televíziógyára.