www.cvonline.hu

Gyártósori összeszerelő operátor - Győr

  • Frissítve 210 napja

Feladatkör:
Három műszakos, álló jellegű munkára keresünk győri vagy Győr közelében lakó munkatársakat. Ebben a munkakörben alkatrészek kézi összeszerelése, tesztelés és dobozolás a feladatok. Jó munkakörülményeket és versenyképes juttatási csomagot kínálunk. Kérjük, hogy jelentkezzen az állásra a E-mail cím megjelenítése e-mail címre küldött önéletrajzzal, vagy személyesen irodánkban: Győrben a Czuczor G. út 15. földszintjén.

Végzettség:
8 általános iskolai végzettség.

Szakmai tapasztalat:
Gyártó cégnél, tömegtermelésben szerzett gyakorlat szükséges.

Informatika:

Egyéb követelmény:
Kézügyesség. A felvételi teszt sikeres megírása.

Operátor területre

Megjegyzés:
Elektronikai gyártó cég a győri Ipari Parkban.
Kategória Egyéb
Régió Győr-Moson-Sopron, Győr
Egyéb hasonló állások Önnek
Java Fejlesztő

Work Force Kft.

Java fejlesztő Feladatok: - Web-es projektbe...
Magyarország

Front End Developer

On behalf our multinational client we are looki...

Beszerző

Szeretne egy stabil japán tulajdonban lévő cégn...